ارکستر نیلپر همچون یک خانواده فعالیت می‌نماید. اعضای ارکستر، مدیران و رهبران آن علاوه بر داشتن ارتباطی حرفه‌ای، همواره تلاش بر ایجاد یک رابطه عاطفی و انسانی همچون اعضای یک خانواده داشته اند. این رویکرد باعث شده‌است که ارکستر نیلپر، مخاطبان، حامیان و دوست‌داران ارکستر نیلپر را بخشی از یک خانواده بزرگ بداند و در جهت ایجاد یک شبکه فرهنگی فعال تلاش نماید.

خانواده دوستان ارکستر نیلپر چه کسانی هستند؟

خانواده دوستان ارکستر نیلپر را حامیانی تشکیل می‌دهند که خود را در دستاوردهای ارکستر، فعالیت‌ها و اهداف آن شریک می‌دانند. آنان با تفکر سخاوتمندانه خود نقشی اساسی در توسعه و پیشرفت ارکستر نیلپر دارند. خانواده دوستان ارکستر نیلپر، دارای حلقه‌های مختلفی است که با عضویت در هریک از آنها، علاوه بر حمایت از بخشی از فعالیت‌ها یا برنامه‌های ارکستر نیلپر، می‌توان از مزایا و امکانات آن بهره‌مند شد.

همراهان ارکستر / Fellows

همراهان ارکستر نیلپر را، دوست‌دارانی تشکیل می‌دهند که خود را حامی برگزاری کنسرت‌های ارکستر نیلپر و توسعه آن می‌دانند. آنها همواره خود را همراه فعالیت‌ها و برنامه‌های ارکستر نیلپر می‌دانند. حلقه همراهان ما، قلب تپنده ارکستر نیلپر هستند و به ما کمک می کنند تا به سمت اهداف ارکستر نیلپر در آینده، بیشتر پیش برویم.

  • بهره‌مندی از تخفیف 20% در تمامی برنامه‌های ارکستر نیلپر
  • دسترسی به امکان پیش‌خرید بلیت‌های ارکستر نیلپر پیش از باز شدن سایت فروش
  • دریافت دعوتنامه جهت حضور در گردهم‌آیی سالانه دوستان ارکستر نیلپر
  • دریافت کارت عضویت و نشان دوستان ارکستر نیلپر

حامیان ارکستر / Patrons

حامیان ارکستر نیلپر را افرادی تشکیل می‌دهند که عشق متقابل به موسیقی و اشتیاق و باور به فعالیت‌های ارکستر نیلپر و اهداف آینده اش دارند. آنها در دستاوردهای ما سهیم هستند و در پیشبرد فعالیت‌های اجرایی، آموزشی و بین‌المللی ارکستر نیلپر نقش اساسی دارند

بهره‌مندی از امتیازات همراهان ارکستر +

  • دریافت تقدیرنامه رسمی ارکستر نیلپر
  • درج نام در بروشور برنامه‌های ارکستر
  • امکان حضور در تمرینات عمومی ارکستر نیلپر

سفیران فرهنگی / Ambassadors

سفیران فرهنگی ارکستر نیلپر، دوست‌داران موسیقی معاصر و موسیقی جدی هستند. آنها به هویت ارکستر نیلپر باور دارند و خود را در ساختن آینده‌ای مطمئن و روشن برای فعالیت‌های این ارکستر، شریک می‌دانند. سفیران فرهنگی ارکستر نیلپر، طلایه‌دار حمایت از ارزش‌های فکری، فرهنگی و هنری ارکستر نیلپر هستند.

بهره‌مندی از امتیازات حامیان ارکستر +

  • امکان تهیه بلیت در جایگاه ویژه کنسرت‌های ارکستر نیلپر
  • دریافت دعوتنامه جهت حضور در گردهم‌آیی ویژه ارکستر نیلپر
  • دریافت رایگان پکیج عضویت یکساله همراهان فستیوال تهران

چگونه عضو خانواده دوستان ارکستر نیلپر شویم؟

درصورتی که مایل به عضویت در هریک از بخش‌های خانواده دوستان ارکستر نیلپر هستید، می‌توانید از طریق خرید آنلاین، اقدام به عضویت در خانواده دوستان ارکستر نیلپر نمایید. درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر و یا راهنمایی دارید، می‌توانید با بخش دوستان ارکستر نیلپر به آدرس پست الکترونیک زیر تماس بگیرید.

friends@nilperorchestra.com